Як повідомили в Сумській обласній прокуратурі, на початку 2024 року жінка з ідеологічних міркувань добровільно вийшла на контакт зі співробітником фсб росії.
За даними слідства, вона збирала й передавала ворогу актуальну інформацію про роботу підприємств оборонно-промислового комплексу, що діяли на території Сумської області.
Під час спілкування зі своїм куратором жінка неодноразово відкрито демонструвала ворожість до українців. Зокрема, висловлювала думки про необхідність їх знищення.
Правоохоронці затримали її в червні 2024 року. Відтоді вона перебувала під вартою без зміни запобіжного заходу.
Досудове розслідування у справі проводило Управління Служби безпеки України в Сумській області. Вирок суду ухвалено за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України.




