На Сумщині правоохоронці затримали 19-річного місцевого жителя, якого підозрюють у підпалі автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями ЗСУ.
За даними слідства, хлопець через один із месенджерів отримав пропозицію заробітку за підпали транспортних засобів. Він погодився та почав виконувати вказівки своїх “роботодавців”.
Упродовж червня цього року підозрюваний підпалив три автомобілі в обласному центрі. Для цього він заздалегідь готував легкозаймисту речовину, уночі обливав нею машини та підпалював їх.
Його особу встановили оперативники поліції спільно зі співробітниками СБУ, після чого чоловіка затримали.
Наразі фігуранту повідомили про підозру за ч. 2 ст. 194 та ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України.




