Сьогодні 24 червня вдень армія РФ атакувала Конотоп у Сумській області безпілотниками. Удари припали на центральну частину міста, де сталися вибухи.
О 11:33 у Конотопському районі оголосили повітряну тривогу через загрозу БпЛА. Місцева влада повідомляла про рух дронів, після чого в місті пролунали вибухи.
Міський голова Артем Семеніхін повідомив, що удари припали на центр міста, поблизу кінотеатру. Він зазначив: “Кінотеатр. Просто центр. Поряд діти. Всередині могли бути люди”.
Очільник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров заявив, що російські дрони атакували цивільну інфраструктуру в центрі Конотопа. За його словами, відомо щонайменше про двох поранених — жінку та чоловіка, при цьому чоловік отримав тяжкі травми та перебуває під наглядом медиків.
Згодом уточнили, що постраждали перехожі. Станом на 13:00 кількість поранених зросла до чотирьох, серед них — 11-річна дитина.
Григоров повідомив, що під час атаки постраждали підліток, двоє жінок та чоловік, які зараз отримують медичну допомогу.
Наразі триває ліквідація наслідків атаки.




