8 важкоатлетів з Сумщини стали чемпіонами України серед юніорів.
Про це інформує Місто Суми, пишуть Суми24.
Днями в Коломиї пройшов чемпіонат України, де важкоатлети змагалися у жиму штанги лежачі.
Рекомендуємо
8 юніорів з Сумщини стали чемпіонами та отримали золоті медалі. Мова йде про:
- Анастасію Оношко (з м. Суми);
- Богдана Кириченка (з м.Суми);
- Андрія Кириченка (з м.Суми);
- Олега Тулякова (з м.Суми);
- Валерія Мирончика (з м.Суми);
- Павла Могильнікова (з м.Суми);
- Олег Кушнєрьов (з м.Глухів);
- Юлію Головко (з м.Суми).
Ще 6 спортсменів збірної вибороли срібло, а 5 – бронзу.
В загальному заліку серед команд збірна Сумщини посіла перше місце.




