8 важкоатлетів з Сумщини стали чемпіонами України

8 важкоатлетів з Сумщини стали чемпіонами України серед юніорів.

Про це інформує Місто Суми, пишуть Суми24.

Днями в Коломиї пройшов чемпіонат України, де важкоатлети змагалися у жиму штанги лежачі.

Рекомендуємо

8 юніорів з Сумщини стали чемпіонами та отримали золоті медалі. Мова йде про:

  • Анастасію Оношко (з м. Суми);
  • Богдана Кириченка (з м.Суми);
  • Андрія Кириченка (з м.Суми);
  • Олега Тулякова (з м.Суми);
  • Валерія Мирончика (з м.Суми);
  • Павла Могильнікова (з м.Суми);
  • Олег Кушнєрьов (з м.Глухів);
  • Юлію Головко (з м.Суми).

Ще 6 спортсменів збірної вибороли срібло, а 5 – бронзу.

В загальному заліку серед команд збірна Сумщини посіла перше місце.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів