Сьогодні вночі ворог атакував наше місто, повідомив в.о. мера Сум Артем Кобзар. Влучання зафіксовано у різних локаціях Ковпаківського району Сум.
Унаслідок ударів пошкоджено віконні блоки житлової багатоповерхівки, нежитлові приміщення та автомобілі. На щастя, постраждалих немає.
Також близько 06:30 стало відомо про влучання в нежитлову будівлю, через що виникло загоряння.
Рекомендуємо
На місцях влучань працюють усі відповідні служби, які ліквідовують наслідки надзвичайної ситуації.
У ДСНС Сумщини повідомили, що пожежу здолали. Обійшлося без постраждалих.




