Саме удар на Сумщині став смертельним: загинув працівник залізниці.
Про це повідомив голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Перцовський.
За його словами, під час двох атак у Запоріжжі залізничникам вдалося завчасно евакуювати локомотивні бригади, тому обійшлося без постраждалих.
Натомість третій удар у Сумській області призвів до загибелі помічника машиніста. Машиніст встиг перейти в безпечне місце, однак його колега, який перебував у задній кабіні локомотива, не вижив.
“Машиніст встиг перейти в безпечне місце, а помічника машиніста, який перебував у задній кабіні локомотива, врятувати не вдалося”, — зазначив Перцовський.
В “Укрзалізниці” наголошують, що російські війська продовжують системно атакувати залізничну інфраструктуру. Завдяки оперативним заходам безпеки вдається регулярно рятувати працівників, однак кожна втрата залишається непоправною.
Обставини події уточнюються, родині загиблого надають допомогу.




