Атака на поїзд у Сумській області: під час ударів РФ по залізниці загинув працівник “Укрзалізниці”

Сьогодні, 25 червня, російські війська здійснили три прицільні удари по українських поїздах — один із них у Сумській області та два в Запоріжжі.

Саме удар на Сумщині став смертельним: загинув працівник залізниці.

Про це повідомив голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Перцовський.

За його словами, під час двох атак у Запоріжжі залізничникам вдалося завчасно евакуювати локомотивні бригади, тому обійшлося без постраждалих.

Рекомендуємо

Натомість третій удар у Сумській області призвів до загибелі помічника машиніста. Машиніст встиг перейти в безпечне місце, однак його колега, який перебував у задній кабіні локомотива, не вижив.

“Машиніст встиг перейти в безпечне місце, а помічника машиніста, який перебував у задній кабіні локомотива, врятувати не вдалося”, — зазначив Перцовський.

В “Укрзалізниці” наголошують, що російські війська продовжують системно атакувати залізничну інфраструктуру. Завдяки оперативним заходам безпеки вдається регулярно рятувати працівників, однак кожна втрата залишається непоправною.

Обставини події уточнюються, родині загиблого надають допомогу.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів