Борці з Сум вибороли призові місця на чемпіонаті України

З 15 по 18 листопада у місті Буча пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед спортсменів віком до 16 років. Вихованці Сумської міської ДЮСШ із вільної боротьби гідно представили рідне місто, виборовши дві нагороди.  

Про це інформує Сумська міськрада, пишуть Суми24.

Серед призерів змагань:  

  • Віктор Коверга – срібний призер у ваговій категорії до 71 кг. Його тренером є Ігор Єрофєєв;
  • Поліна Тарабар – бронзова призерка у ваговій категорії до 61 кг. Тренує спортсменку Руслан Тарабар.  
Рекомендуємо

Пишаємося нашими спортсменами!

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів