В Сумах почалися профілактичні роботи на Ново-Оболонському водозаборі. З 21 по 29 липня триватиме планова промивка резервуарів, метою якої є поліпшення якості водопостачання у місті.
Про це інформує Міськводоканал, пишуть Суми24.
Через дезінфекцію та очищення мереж деякі жителі Сум можуть тимчасово відчути запах хлору у воді. Йдеться про мешканців мікрорайону Тимірязівка, а також вулиць Роменської, Герасима Кондратьєва, Лихвинської Стінки, Петропавлівської, Сумської артбригади, Шишкарівської, Ярослава Мудрого, Засумської, Іллінської, Данила Галицького та прилеглих до них територій.
У «Міськводоканалі» запевняють: перед подачею води у домівки проводяться обов’язкові лабораторні дослідження. Якість питної води контролюється відповідно до чинних санітарних норм.




