Через влучання КАБ частина Сум залишилася без опалення: розгорнуто гуманітарний штаб

Вчора 13 січня в вечорі ворог скинув КАБи на Суми. В результаті одна бомба влучила в триповерхівку, на щастя це офісна будівля. В ній повилітали всі вікна та двері. Також було пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури. Сьогодні вранці з 9:00 години розпочав роботу гуманітарний штаб за адресою вул. 2-га Залізнична, 26.

Про це інформує Артем Кобзар, пишуть Суми24.

У результаті влучання КАБ виникла потреба у проведенні термінових ремонтних робіт на пошкодженій ділянці тепломережі.

Рекомендуємо

Через це будо відключено опалення за адресами:

  • вул. Юрія Вєтрова: 1, 9, 10, 11, 12/2, 12/3, 13, 14, 21, 23;
  • просп. Перемоги: 6/1, 12, 12Б, 1;
  • пров. Дмитра Дорошенка: 2/1, 6/1;
  • пров. 1-й Заводський: 1/1, 1/2, 5;
  • пров. 2-й Заводський: 2, 3, 5/1, 7, 9;
  • пров. 3-й Заводський: 1/1, 1/2, 5, 7;
  • вул. Тополянська: 22/1, 22/2, 22/3, 22/4.

Фахівці комунальних служб працюють безперервно, щоб якнайшвидше ліквідувати пошкодження та відновити подачу тепла.

Мешканці пошкоджених будинків можуть звернутися за тимчасовим прихистком та обігрівом до шкіл № 7 та № 18, а також до дитячих садочків № 10, 22 та 23.

Для звернення  у штаб громадянам необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та документи на житло. Деталі можна уточнити за телефоном у штабі (066) 543 76 77.
Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів