Чотирьох жителів Сумщини звільнили з російського полону під час масштабного обміну

Сьогодні 5 червня з полону вдалося повернути чотирьох воїнів з Сумщини.

Сьогодні 5 червня з російської неволі вдалося повернути 185 українських захисників та одного цивільного. Серед них — четверо жителів Сумська область.

У Сумська ОВА повідомили, що серед звільнених земляків — троє мешканців міста Суми та один житель міста Ромни.

Загалом у межах цього обміну додому повернулися військовослужбовці Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Серед них — рядові, сержанти та офіцери, які виконували бойові завдання на різних ділянках фронту. Наразі триває подальша робота відповідних служб і відомств, спрямована на повернення всіх українців із російського полону.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів