Сьогодні 5 червня з російської неволі вдалося повернути 185 українських захисників та одного цивільного. Серед них — четверо жителів Сумська область.
У Сумська ОВА повідомили, що серед звільнених земляків — троє мешканців міста Суми та один житель міста Ромни.
Загалом у межах цього обміну додому повернулися військовослужбовці Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Серед них — рядові, сержанти та офіцери, які виконували бойові завдання на різних ділянках фронту. Наразі триває подальша робота відповідних служб і відомств, спрямована на повернення всіх українців із російського полону.




