Чергова атака рашистів на енергооб’єкти України призвела до зменшення генерації та знову ускладнила ситуацію в енергетичній галузі країни. Попри це міністр енергетики стверджує, що казати про можливість блекауту немає підстав.
Про це інформує Герман Галущенко, пишуть Суми24.
Наразі відомо, що 27 квітня ворог завдав ракетний удар по ТЕС ДТЕК та об’єктах НЕК “Укренерго”. В результаті цієї атаки:
- у ДТЕК зараз не працює 4 ТЕС;
- у НЕК “Укренерго” пошкоджено обладнання на об’єктах у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Львівській областях;
- один співробітник Укренерго отримав контузію.
Через такі наслідки можливо застосування графіків обмеження потужностей для бізнесу та промислових підприємств, про що Укренерго попередить заздалегідь.
Попри ці наслідки говорити про блекаут немає сенсу, бо Україна отримує електрику з Європи у разі необхідності, а також вже активно будують мобільні електростанції для розв’язання проблем з генерацією, повідомив Герман Галущенко.




