В понеділок 2 вересня російські окупанти здійснили черговий теракт, націлившись на бригаду енергетиків у Сумській області.
Про це повідомляє Сумиобленерго, пишуть Суми24.
Працівники “Сумиобленерго” прямували до місця ремонту лінії електропередач в Есмані, що в Шосткинському районі, коли їхній транспортний засіб потрапив під атаку російського дрона.
Внаслідок обстрілу водій отримав поранення та був негайно госпіталізований. Інцидент стався у світлу пору дня, на відстані 10 кілометрів від російського кордону.
Це вже не перший випадок, коли російські війська свідомо націлюються на енергетичну інфраструктуру Сумщини, ставлячи під загрозу життя цивільних працівників. З моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну колектив “Сумиобленерго” втратив 9 співробітників, з яких п’ятеро загинули, боронячи Україну на фронті.




