До 11 квітня в Сумах опалення не відключатимуть

На засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сумської міської територіальної громади обговорювали завершення опалювального періоду 2024-2025 років.

Про це інформує Сумська міськрада, пишуть Суми24.

З урахуванням прогнозованого похолодання, яке очікується з 6 квітня, остаточне рішення щодо припинення теплопостачання в житлових будинках ухвалять 11 квітня під час наступного засідання комісії.

Рекомендуємо

Водночас адміністрації бюджетних установ, закладів та організацій мають можливість самостійно визначати дату відключення опалення, звернувшись із письмовим запитом до відповідної теплопостачальної компанії.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів