Подання заявок на “тисячу Зеленського” розпочалося 1 грудня 2024 року і триває досі. Приймання заяв завершиться 28 лютого 2025 року, тобто в останній день зими.
Про це інформує Портал Дія, пишуть Суми24.
Як можна використати “тисячу Зеленського”
За інформацією порталу “Дія”, кошти потрібно використати до завершення 2025 року. Вони надходять на спеціальний рахунок для “Національного кешбеку” і доступні для витрат на:
- сплату комунальних послуг;
- телекомунікаційні послуги;
- медицину (включаючи ветеринарію);
- юридичні послуги;
- заняття спортом;
- розважальні заходи;
- навчання;
- благодійність;
- придбання військових облігацій тощо.
Рекомендуємо
Держава прагне підтримати українців під час складного зимового періоду. Через “Дію” можна оформити допомогу для себе чи своїх неповнолітніх дітей.
Зверніть увагу! Окрім “Дії”, заявку можна оформити через Укрпошту або банки-партнери.




