Добровольці на Сумщині отримали грошові винагороди за знищення ворожих дронів

На Сумщині відзначили добровольців мобільно-вогневих груп територіальної оборони, які успішно знищили ворожі безпілотники.

Про це повідомив Володимир Артюх, пишуть Суми24.

За кожен збитий БПЛА добровольці отримують грошову премію у розмірі 24 тисяч гривень, яку ділять між усіма членами екіпажу. Першими нагороди отримали захисники з Сумської, Лебединської та Чернеччинської громад.

Рекомендуємо

“Ми горді за наших воїнів, які демонструють професіоналізм і сміливість. Завдяки їхній наполегливості наше небо стає більш захищеним”, – підкреслив Володимир Артюх.

З початку 2025 року територіальна оборона Сумщини знищила 19 ворожих безпілотників.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів