ДТП на Сумщині: неповнолітня водійка врізалася в дерево, постраждали троє людей

Вчора 1 січня 15 річна дівчина влаштувала ДТП на Сумщині й тепер відповідатиме перед законом.

У перший день нового року на Роменщині сталася дорожньо-транспортна пригода, яка вкотре нагадала про небезпеку ігнорування правил безпеки на дорозі. У селі Коровинці за кермом легкового автомобіля перебувала неповнолітня.

ДТП на Сумщині: неповнолітня водійка врізалася в дерево, постраждали троє людей
Місце ДТП/ Фото ГУНП

Як повідомили в поліції Сумської області, вранці 1 січня 15-річна дівчина керувала автомобілем Daewoo Nexia та не впоралася з керуванням. Автівка з’їхала з дороги в кювет і на швидкості врізалася в дерево. Унаслідок удару травм зазнали троє осіб — сама водійка, її мати та 16-річна дівчина, яка перебувала в салоні як пасажирка.

ДТП на Сумщині: неповнолітня водійка врізалася в дерево, постраждали троє людей
Наслідки ДТП/ Фото ГУНП

На місце аварії виїжджала слідчо-оперативна група. Транспортний засіб вилучили та доправили на штрафмайданчик. За фактом ДТП правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів