Дві ДТП сталися на Сумщині: одна жінка загинула, друга – у лікарні

Менш ніж за добу на Сумщині сталося дві ДТП. Вчора в вечорі у Роменському районі автівка на смерть збила пішохідку, а сьогодні в Сумах відправила жінку у лікарню.

Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.

Вчора 8 грудня близько 17:00 години у селі Вільшана Роменського району 35 річний водій автівки Пежо порушив ПДР та збив 37 річну жінку, яка переходила проїжджу частину дороги по вулиці Київський шлях. Вона померла на місці ДТП.

Рекомендуємо

Сьогодні 9 грудня близько 7:00 в Сумах 52 річний водій автівки Мазда порушив ПДР та збив на вулиці Сумської артбригади 57 річну жінку. Вона переходила вулицю по нерегульованому пішохідному переходу. Жінку з травмами було госпіталізовано.

За обома випадками ДТП відкрито кримінальні справи за статтею 286 КК України. Триває слідство.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів