Експосадовець із Міноборони отримав нове повідомлення про підозру від ДБР.
Про це повідомляє ДБР, пишуть Суми24.
Мова йде про колишнього заступника Міністра оборони України та ще низки посадовців, які відповідальні за закупівлю та забезпечення всім необхідним ЗСУ. До цього вони вже стали фігурантами справи про розтрату декількох сотень мільйонів гривень під час закупівлі харчових продуктів для армії.
Тепер ДБР з’ясувало, що вони розтратили понад 950 млн.грн, закупивши неякісні бронежилети для ЗСУ. Тим самим не тільки розтративши бюджетні кошти та наразивши воїнів на небезпеку, а й ще створюючи перешкоди для ефективного функціонування армії.
Фігурантам повідомили про підозру за статтями 28, 114-1 та 191 КК України, що загрожує їм покаранням у вигляді ув’язнення на 15 років.
Триває слідство.




