Екстрені відключення світла на Сумщині: що відомо на цей момент

Сьогодні 4 червня Укренерго повідомило, що на Сумщині склалася найважча ситуація зі світлом.

Після нічних російських ударів по енергетичній інфраструктурі в Україні запровадили екстрені відключення електроенергії одразу в кількох регіонах. Найскладнішою залишається ситуація на Сумщині, де зафіксовано найбільші наслідки пошкоджень і найбільшу кількість знеструмлених споживачів. Також напруженою є ситуація на Чернігівщині.

Про це повідомляє “Укренерго”.

Сьогодні, 4 червня, в окремих областях через наслідки обстрілів довелося терміново вимкнути електроенергію. Відновлювальні роботи вже тривають там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Рекомендуємо

В “Укренерго” зазначають, що зранку 4 червня споживання електроенергії знизилося на 2,8% у порівнянні з попереднім днем. Причиною стала сонячна погода в центральних і західних регіонах, через що побутові сонячні електростанції працюють активніше і частково розвантажують систему.

Натомість 3 червня добовий пік споживання був зафіксований у ранкові години та перевищив показники вівторка на 2,2%.

Після нічних атак дронів та артилерійських обстрілів знеструмлення зафіксовані у шести областях: Харківській, Херсонській, Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській та Чернігівській. Саме Сумська область наразі залишається в центрі уваги енергетиків через масштаб пошкоджень.

Ремонтні бригади працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше відновити електропостачання. Енергетики наголошують, що роботи тривають безперервно, де це дозволяє безпека.

Також українців закликають зменшити навантаження на мережу у пікові години та переносити енергоємні процеси на денний час — з 10:00 до 16:00. У вечірній період з 18:00 до 22:00 рекомендують уникати одночасного використання кількох потужних приладів.

Ситуація в енергосистемі залишається динамічною, тому мешканцям радять стежити за оновленнями на офіційних ресурсах обленерго.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів