На Сумщині співробітники СБУ та поліції викрили працівника АТ “Сумиобленерго”, якого підозрюють у вимаганні грошей за виконання службових обов’язків. За даними правоохоронців, посадовець намагався отримати незаконну вигоду за послугу, яка входила до його прямих повноважень.
Як встановило слідство, чоловік вимагав від мешканця м. Ромни гроші за швидке та безперешкодне збільшення потужності електропостачання приватного будинку — з 3 кВт до 16 кВт. За таку “допомогу” службовець оцінив свої послуги у 2 000 доларів США.
Правоохоронці затримали підозрюваного “на гарячому” саме під час отримання частини обумовленої суми — 48 000 гривень.
Наразі чоловікові повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 368-3 КК України — одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням. Суд уже обрав для нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Вийти на свободу він зможе лише після внесення застави у розмірі 166 тис. грн.
Досудове розслідування у справі здійснюють слідчі Роменського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом окружної прокуратури.




