Футбольна команда «Тростянець» отримала перелік суперників, з якими змагатиметься у сезоні Другої ліги 2025/26. Цьогоріч у турнірі братимуть участь 23 клуби, які розподілять на дві групи. Змагання проходитимуть у три кола, а стартовий тур заплановано на 26 липня.
Про це інформує ФК «Тростянець», пишуть Суми24.
«Тростянець» виступатиме в групі Б, де його суперниками стануть:
- «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)
- «Діназ» (Вишгород)
- «Колос-2» (Ковалівка)
- «Лівий Берег-2» (Київ)
- «Локомотив» (Київ)
- «Нива» (Вінниця)
- «Металург» (Запоріжжя)
- «Олександрія-2» (Олександрія)
- «Пенуел» (Кривий Ріг)
- «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка)
- «Чорноморець-2» (Одеса)
- «Rebel» (Київ)
Рекомендуємо
Підготовчі збори до нового чемпіонату футболісти «Тростянця» розпочнуть 26 червня.




