ФК”Вікторія” обіграла ФК“Чернігів-ШВСМ” з рахунком 3:0

ФК”Вікторія” обіграла ФК“Чернігів-ШВСМ” з рахунком 3:0.

Про це повідомляє ФК”Вікторія” на своєму сайті, пишуть Суми24.

12 листопада в Чернігові відбувся матч між ФК “Вікторія” та аутсайдером групи Б ФК”Чернігів-ШВСМ”, який закінчився на користь сум’ян 3:0.

Рекомендуємо

Авторами голів стали Сергій Машталір, Ярослав Галенко та Антон Байдал.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів