ФК «Вікторія» перервав серію поразок, зігравши внічию з «Прикарпаттям»

Вчора 16 листопада у 16-му турі першої ліги сум’яни на виїзді зуміли зупинити івано-франківське «Прикарпаття-Благо», зігравши бойову нічию 1:1.

Це перші очки, здобуті командою з 14 жовтня.

Про це інформує ФК “Вікторія”.

Перший тайм минув без голів. Динаміка з’явилася у другій половині гри:

  • 66-та хвилина: після грубої помилки захисника гості скористалися шансом, і Данило Книш відкрив рахунок (0:1);
  • 88-ма хвилина: господарі вирвали момент для удару й зрівняли — 1:1.
Рекомендуємо

Тепер ФК «Вікторія» результати матчів сьогодні має 16 очок і підіймається на 11-у позицію в турнірній таблиці.

Попереду нове випробування: наступний матч сум’яни проведуть удома проти «Чернігова».

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів