Гра відбулася у Києві в межах 18-го туру першої ліги.
Про поразку повідомила ФК “Вікторія”.
Перед матчем ситуація в турнірці була доволі контрастною: сум’яни мали 19 очок і перебували на 9-й позиції, а «Лівий Берег» ішов третім із 36 балами та серією з 11 матчів без поразок.
Вже на 12-й хвилині після подачі зі штрафного Андрій Якимів забив головою та відкрив рахунок. Далі моменти були в обох команд, але доля матчу вирішилася під кінець зустрічі.
На 81-й хвилині стався прикрий епізод — Станіслав Шарай, намагаючись заблокувати дальній удар, зрізав м’яча у власні ворота. А в доданий арбітром час Євгор Гунічев, скориставшись помилкою оборони «Вікторії», вийшов сам на сам із голкіпером і довів рахунок до 3:0.
З таким результатом «Вікторія» йде на зимову паузу, найімовірніше, залишаючись на 9-й позиції.




