ФК “Вікторія” з Сум поділила очки з хмельницьким “Поділлям”: зіграли внічию

Днями сумська “Вікторія” вирушила на виїзд до Хмельницького, де в межах другого туру другого етапу Першої ліги чемпіонату України з футболу зустрілася з місцевим “Поділлям”. У гостях сумські футболісти зіграли внічию.

Про це інформує ФК “Вікторія”, пишуть Суми24.

Поєдинок, що проходив за сніжної погоди, не був насичений яскравими моментами. Рахунок відкрили гості на початку другої половини гри: після кутового удару м’яч у сітку суперника спрямував Максим Сасовський. Проте в завершальні хвилини зустрічі господарі також реалізували стандарт – і встановили остаточний результат 1:1.

Рекомендуємо

Після 17 матчів у чемпіонаті “Вікторія” залишається лідером у групі вибування, набравши 24 очки.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів