У Сумах триває розбудова інженерно-фортифікаційних споруд — і все це є частиною планового комплексу оборонних заходів прикордонно-прифронтового міста.
Як повідомив перший заступник начальника міської військової адміністрації Геннадій Дем’яненко, на околицях уже можна побачити результати роботи: риють протитанкові рови, встановлюють єгозу, тетрайдери та невибухові загородження. Це — не паніка, а передбачені кроки задля безпеки.
«Ми діємо системно, послідовно і на випередження. Захистимо свій дім — захистимо Україну. Сум’яни мають бути готові до будь-яких сценаріїв, бо йдеться про безпеку кожного», — наголошує Дем’яненко.
Роботи проводяться за дорученням начальника Сумської обласної військової адміністрації Олега Григорова та рішеннями Ради оборони області. За словами представників міської влади, усі заходи спрямовані на зміцнення стійкості Сум та регіону в цілому.
Такі дії — не тимчасові. Це частина продуманої стратегії, яка має забезпечити місту надійний захист і впевненість у завтрашньому дні.




