ГО “Сумський бабський батальйон – ТИЛ” збирає “Пакунок вдячності” для бійців.
Про це повідомляє сумська ОВА, пишуть Суми24.
Чергова благодійна акція, яку організував “ТИЛ”, спрямована на підтримку наших бійців в зимовий період.
Рекомендуємо
Містян просять долучитися до акції та приносити складові “Пакунків вдячності” за наступними адресами: вул. Соборна, 27 (міська галерея) та вул. Холодногірська, 35 (офіс ГО “Тил”).
Конче потрібні:
- туристичні (хімічні) грілки для рук і ніг;
- нові теплі та термошкарпетки;
- устілки утеплені від 40 розміру;
- теплі рукавиці;
- теплий одяг (кофти та светри, краще нові або чисті та випрані);
- гарячі напої (кава, чай, Yagoda);
- засоби гігієни та вологі серветки;
- смаколики;
- ліки (протизастудні засоби, противірусні засоби, спреї для горла та носа).




