Сьогодні російські війська вдруге за останній час завдали удару керованими авіабомбами по Білопільській громаді. Минулого тижня територія вже перебувала під обстрілами КАБами — атаки мають системний характер.
Удар був прицільним і прийшовся по цивільній інфраструктурі та об’єктах життєзабезпечення. Пошкоджено житлові будинки, освітній заклад та інші цивільні об’єкти, знищено автомобілі.
Спочатку повідомлялося, що обійшлося без загиблих і постраждалих. Водночас згодом стало відомо про двох поранених цивільних унаслідок влучання КАБ. До медиків звернулися 21-річний чоловік і 42-річна жінка. Їм надали необхідну допомогу, лікування вони проходять амбулаторно.
На місці триває ліквідація наслідків атаки та обстеження пошкоджень, інформація уточнюється. Мешканцям постраждалих будинків допомагають із закриттям вікон і надають необхідну підтримку. Усі відповідні служби працюють.




