На Сумщині стає небезпечно пересуватися громадським транспортом. Особливо це стосується прикордоння та зони обов’язкової евакуації.
Про це повідомив очільник Сумської ОВА Олег Григоров.
Прошу жителів прикордонних територій не їздити у напрямку кордону й не повертатися до населених пунктів, де оголошена евакуація.
Вчора ворожі дрони знову атакували цивільних, які їхали в автівках та мікроавтобусі:
- у Середино-Будській громаді постраждав 29-річний чоловік, в автівку якого влучив FPV-дрон;
- Миколаївській сільській громаді дрон влучив у мікроавтобус.
На щастя в мікроавтобусі лише водій, який встиг вистрибнути до влучання. Від удару маршрутка загорілася. В результаті цієї атаки перевізник вирішив призупинити рух у напрямку Миколаївської громади.
Григоров зазначив, що Миколаївська громада пів року перебуває в зоні обов’язкової евакуації. Попри всі зусилля влади частина мешканців відмовляється евакуюватися, дехто взагалі примудрився повернутися, дехто періодично приїжджає туди, наражаючи себе на небезпеку.
“Прошу жителів прикордонних територій не їздити у напрямку кордону й не повертатися до населених пунктів, де оголошена евакуація”, – зазначив голова Сумської ОВА.




