Голова Сумської ОВА Олег Григоров звернувся до громади з терміновим повідомленням

На Сумщині стає небезпечно пересуватися громадським транспортом. Особливо це стосується прикордоння та зони обов’язкової евакуації. 

Про це повідомив очільник Сумської ОВА Олег Григоров.

Прошу жителів прикордонних територій не їздити у напрямку кордону й не повертатися до населених пунктів, де оголошена евакуація.

Рекомендуємо

Вчора ворожі дрони знову атакували цивільних, які їхали в автівках та мікроавтобусі:

  • у Середино-Будській громаді постраждав 29-річний чоловік, в автівку якого влучив FPV-дрон;
  • Миколаївській сільській громаді дрон влучив у мікроавтобус.

На щастя в мікроавтобусі лише водій, який встиг вистрибнути до влучання. Від удару маршрутка загорілася. В результаті цієї атаки перевізник вирішив призупинити  рух у напрямку Миколаївської громади.

Григоров зазначив, що Миколаївська громада пів року перебуває в зоні обов’язкової евакуації. Попри всі зусилля влади частина мешканців відмовляється евакуюватися, дехто взагалі примудрився повернутися, дехто періодично приїжджає туди, наражаючи себе на небезпеку.

“Прошу жителів прикордонних територій не їздити у напрямку кордону й не повертатися до населених пунктів, де оголошена евакуація”, – зазначив голова Сумської ОВА.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів