Голова Сумської ОВА звернувся до населення з терміновим повідомленням про евакуацію

Сьогодні 26 лютого на тлі постійних атак та нового знеструмлення частини Сум та району, голова СОВА наголосив на необхідності евакуації, поки що лише з прикордоння.

Евакуація з прикордоння Сумщини не зупиняється. Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордонні громади, і найнебезпечнішою залишається 5-кілометрова зона від кордону.

Саме звідси мають виїхати мешканці 116 населених пунктів. Попри постійну загрозу, 4 200 людей усе ще перебувають у 5-кілометровій зоні. Дітей серед них немає.

Ті, хто вирішив залишитися, офіційно відмовилися від евакуації. Це їхнє право. Водночас важливо розуміти: у зоні постійних обстрілів безпеки немає.

Рекомендуємо

Медики, рятувальники та поліцейські вже не раз потрапляли під ворожі удари, коли прямували на допомогу. На жаль, були й трагічні випадки.

Жителів прикордоння закликають ще раз зважити всі ризики. Евакуація і розселення забезпечені. Поки є можливість безпечного виїзду, варто нею скористатися.

Координаційний штаб з проведення евакуаційних заходів у Сумській області: +38 (099) 318 63 62.


Дізнавайтеся актуальні новини міста за посиланням Суми_сьогодні.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів