Евакуація з прикордоння Сумщини не зупиняється. Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордонні громади, і найнебезпечнішою залишається 5-кілометрова зона від кордону.
Саме звідси мають виїхати мешканці 116 населених пунктів. Попри постійну загрозу, 4 200 людей усе ще перебувають у 5-кілометровій зоні. Дітей серед них немає.
Ті, хто вирішив залишитися, офіційно відмовилися від евакуації. Це їхнє право. Водночас важливо розуміти: у зоні постійних обстрілів безпеки немає.
Медики, рятувальники та поліцейські вже не раз потрапляли під ворожі удари, коли прямували на допомогу. На жаль, були й трагічні випадки.
Жителів прикордоння закликають ще раз зважити всі ризики. Евакуація і розселення забезпечені. Поки є можливість безпечного виїзду, варто нею скористатися.
Координаційний штаб з проведення евакуаційних заходів у Сумській області: +38 (099) 318 63 62.
Дізнавайтеся актуальні новини міста за посиланням Суми_сьогодні.




