Хабар за евакуацію обладнання: у Києві затримали заступника міністра енергетики

У столиці України затримано заступника міністра енергетики разом із трьома іншими особами під час передачі 500 тисяч доларів США хабаря.

Про це інформує СБУ, пишуть Суми24.

Як повідомила САП, кошти призначалися за отримання дозволу на вивезення гірничовидобувного обладнання з прифронтової зони для використання його на шахтах Західної України.

Рекомендуємо

Розслідування встановило, що підозрювані вимагали неправомірну вигоду від керівника іншого вугільного підприємства, обіцяючи натомість забезпечити зберігання та використання цього обладнання. Затримання сталося під час передачі третьої частини хабаря.

Імена підозрюваних не розголошуються, однак, за інформацією ЗМІ, йдеться про Олександра Хейла.

Триває слідство.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів