Жителі Сум та Сумської області зможуть повністю забути про відключення електроенергії не раніше ніж через 3–5 років. Такий прогноз озвучив директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко.
За його словами, вже у квітні або травні можливий період без обмежень електропостачання, зокрема і для Сумщини. Водночас вже у липні й серпні через спеку, а також узимку під час морозів графіки відключень, ймовірно, знову повернуться.
Якщо реалізується оптимістичний сценарій, повне відновлення енергосистеми триватиме близько трьох років. За більш реалістичним прогнозом, стабільна робота без обмежень для Сум та області можлива приблизно через 4–5 років.




