З огляду на фінансовий стан українців, Кабмін вирішив продовжити дію чинного тарифу на електрику до 31 травня 2024. Втім українцям не слід радіти, бо попри 38 мільярдів доларів допомоги від США та Європи, гроші на відновлення об’єктів енергетики будуть “відбирати” в населення шляхом підвищення вартості світла.
Про це інформує Денис Шмигаль, пишуть Суми24.
Зрозуміло, що прем’єр-міністр подає новину про продовження дії тарифу на рівні 2,64 грн за 1 кВт для населення до 31 травня 2024 року як турботу про населення. Але потім розповідає, що за 2 роки тарифи не підвищували, забувши, що ціну на електрику на 75% підіймали торік. Тому слід чекати її здорожчання, бо рашисти розбомбили багато об’єктів енергетики, а гроші на їх відновлення слід брати з тих грошей, що сплачує населення.
Тому скоріш за все вже влітку 2024 року в Україні ціна на електрику зросте.




