До суду передано обвинувальний акт щодо ексспівробітника поліції, який на Сумщині вимагав неправомірну вигоду та застосовував силу.
Про це інформує Сумська обласна прокуратура, пишуть Суми24.
Слідство встановило, що колишній інспектор сектору протидії домашньому насильству одного з районних відділів поліції у Сумській області систематично вимагав у місцевого мешканця грошові внески, обіцяючи не притягати його до кримінальної відповідальності за ймовірну причетність до обігу наркотиків.
У жовтні 2024 року правоохоронці затримали експоліцейського безпосередньо під час отримання ним неправомірної вигоди в розмірі 1 тисячі доларів США та 2400 гривень. Також з’ясувалося, що він застосовував силу до молодого чоловіка в ході перевірки, пов’язаної з наркоторгівлею.
Після викриття незаконної діяльності правоохоронця звільнили з лав поліції.
Досудове розслідування у цій справі проводило Державне бюро розслідувань.




