Конотопська УПЦ МП почала погрожувати своїм священникам у зв’язку із підписанням відкритого листа до митрополита Онуфрія.
Про це повідомив митрополит Олександр з ПЦУ, пишуть Суми24.
Як ми вже писали, священники УПЦ МП написали відкритого листа митрополиту Онуфрію з вимогою скликати Собор та розірвати будь-які зв’язки з РПЦ.
Рекомендуємо
Наслідки не забарилися: управління Конотопської єпархії УПЦ МП почало виносити “догани” тим, хто за їх розумінням, поліз не у свою справу. Якщо священники продовжать наполягати на розірванні стосунків з РПЦ, на них чекатиме відсторонення від служіння.





