Конотопська УПЦ МП почала погрожувати своїм священникам у зв’язку із підписанням відкритого листа до митрополита Онуфрія

Конотопська УПЦ МП почала погрожувати своїм священникам у зв’язку із підписанням відкритого листа до митрополита Онуфрія.

Про це повідомив митрополит Олександр з ПЦУ, пишуть Суми24.

Як ми вже писали, священники УПЦ МП написали відкритого листа митрополиту Онуфрію з вимогою скликати Собор та розірвати будь-які зв’язки з РПЦ.

Рекомендуємо

Наслідки не забарилися: управління Конотопської єпархії УПЦ МП почало виносити “догани” тим, хто за їх розумінням, поліз не у свою справу. Якщо священники продовжать наполягати на розірванні стосунків з РПЦ, на них чекатиме відсторонення від служіння.

Отакі догани отримали конотопські священники УПЦ МП, що осмілилися підписати відкритого листа
Отакі догани отримали конотопські священники УПЦ МП, що осмілилися підписати відкритого листа
Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів