Київстар дарує місяць безкоштовного зв’язку: оплату за наступний період скасовано

Київстар дарує місяць безкоштовного зв’язку: оплату за наступний період скасовано.

Про це повідомляє Київстар, пишуть Суми24.

Як інформує оператор, як компенсація за відсутність зв’язку та інші складності, абонентам не потрібно оплачувати наступний період, щоб продовжувати користуватися послугами.

Рекомендуємо

Всі, у кого абонплата повинна була списатися завтра 22 грудня 2023 року та 1 січня 2023 року, можуть не поповнювати рахунок. Пролонгація послуг відбудеться автоматично, інформує Київстар.

Також Київстар виділив 100 млн.грн для допомоги ЗСУ. Таким чином оператор подякував своїм абонентам за терплячість та лояльність.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів