Київстар відновив доступ до 4G: в Україні поступово вмикається мобільний інтернет

Київстар відновив доступ до 4G: в Україні поступово вмикається мобільний інтернет.

Про це повідомляє Київстар, пишуть Суми24.

Як повідомив Київстар у фейсбуці, станом на вечір п’ятниці по всій Україні відновлено доступ до 4G і поступово в абонентів з’являється мобільний інтернет. Фахівці працюють над стабілізацією мережі.

Рекомендуємо

“Домашній інтернет” вже працює по всій країні.

Також 95% базових станцій мобільного зв’язку працюють по всій Україні, але подекуди ще є нестабільність голосового зв’язку, над чим працюють фахівці.

Зараз розпочато роботу над відновленням доступу до мобільного додатку та SMS&

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів