Протягом доби з ранку 6 липня до ранку 7 липня 2025 року війська РФ здійснили майже 90 обстрілів, охопивши 38 населених пунктів у 14 громадах Сумської області. Внаслідок атак загинули та постраждали мирні мешканці, зафіксовано значні пошкодження інфраструктури.
Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.
Найінтенсивніше ворог обстрілював Сумський та Шосткинський райони, застосовуючи широкий арсенал зброї:
- 30 скидань ВОГ з БпЛА,
- 20 ударів керованими авіабомбами (КАБ),
- атаки FPV-дронами та ракетами.
Жертви серед цивільного населення
- Хотінська громада: 1 особа отримала поранення внаслідок удару FPV-дроном.
- Сумська громада, Битицький округ:
- поранено 1 цивільну особу FPV-дронами,
- внаслідок влучання БпЛА загинули 2 особи (57 і 77 років), ще 1 особа травмована.
Зруйнована та пошкоджена інфраструктура
- Білопільська громада – зруйновано 2 приватні будинки.
- Хотінська громада – пошкоджено приватний автомобіль.
- Сумська громада (Битицький округ):
- зруйновано 23 приватні будинки (5 з них повністю),
- пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури та присадибну ділянку.
- Глухівська громада – зруйновано житловий будинок.
- Ворожбянська громада – пошкоджено інфраструктурний об’єкт.
Рятувальники ДСНС загасили пожежі у двох приватних будинках, які спалахнули після влучань у Битиці.
У зв’язку із загибеллю цивільних у Сумській громаді Сумська обласна прокуратура розпочала досудове розслідування за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України — порушення законів і звичаїв війни.
За попередніми даними, 6 липня близько 16:00 ворог завдав трьох ударів БпЛА по житловому сектору. Загинули двоє місцевих мешканців. Розслідування ведуть слідчі УСБУ у взаємодії з іншими правоохоронцями.




