Ввімкнення опалення в Сумах у багатоповерхівках офіційно запланували на 27 жовтня. Про це повідомили у міськраді після засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сумської МТГ.
Подачу теплоносія будуть проводити поступово, згідно з графіком, щоб уникнути різких перепадів температури.
Рішення приймалося, зокрема, на основі даних обласного центру з гідрометеорології та звернень самих сум’ян у соціальних мережах. Синоптики прогнозують, що з 25 жовтня температура повітря залишатиметься вищою за кліматичну норму, але середньодобові показники все ж коливатимуться між +6 і +8°C.
Нагадаємо, що ще 15 жовтня комісія рекомендувала увімкнути опалення у закладах охорони здоров’я, освіти та культури. Станом на 20 жовтня тепло вже отримали майже всі медичні установи, окрім поліклінічного відділення КНП «Клінічна лікарня № 4» та двох амбулаторій КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1».




