Міський голова Шостки Микола Нога повідомив, що у неділю 26 жовтня під час чергового теракту рашистів постраждали цивільні з Шостки. Один чоловік загинув, а жінка з донькою-підлітком зараз в Сумській лікарні у важкому стані.
26 жовтня російський дрон прицільно вдарив по маршрутному таксі «Суми–Шостка», у якому їхали звичайні мирні жителі. Про подію повідомив міський голова Микола Нога.
Наразі місто оплакує загиблого, а влада вирішує питання матеріальної допомоги постраждалій родині. За словами мера, через цю трагедію ускладнилася логістика на маршруті до Києва, адже рух транспорту обмежено на кількох ділянках.
«Шановні шосткинці, прошу всіх максимально обмежити пересування трасами, які можуть бути небезпечними», — звернувся до мешканців Микола Нога.




