У Конотопському районі правоохоронці розслідують обставини дорожньо-транспортної пригоди, винуватцем якої виявився неповнолітній.
Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.
15-річний місцевий житель, не маючи жодних документів на право керування, сів за кермо мотоцикла. Під час руху він наїхав на 31-річного чоловіка, який саме виходив із подвір’я з велосипедом. Потерпілий отримав серйозні травми — зокрема перелом ноги — та був доставлений до лікарні.
Рекомендуємо

Водій же після зіткнення залишив місце події, однак правоохоронці швидко встановили його особу. Наразі щодо підлітка відкрите кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху. Слідчі з’ясовують усі деталі інциденту.




