На Конотопщині підліток збив людину та зник з місця аварії

У Конотопському районі правоохоронці розслідують обставини дорожньо-транспортної пригоди, винуватцем якої виявився неповнолітній.

Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.

15-річний місцевий житель, не маючи жодних документів на право керування, сів за кермо мотоцикла. Під час руху він наїхав на 31-річного чоловіка, який саме виходив із подвір’я з велосипедом. Потерпілий отримав серйозні травми — зокрема перелом ноги — та був доставлений до лікарні.

Рекомендуємо
На Конотопщині підліток збив людину та зник з місця аварії
Місце ДТП / Фото ГУНП

Водій же після зіткнення залишив місце події, однак правоохоронці швидко встановили його особу. Наразі щодо підлітка відкрите кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху. Слідчі з’ясовують усі деталі інциденту.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів