В Охтирці постане перед судом 35-річна жінка, яку обвинувачують у незаконному заволодінні чужим автомобілем, дорожньо-транспортній пригоді та втечі з місця події.
За даними слідства, жінка виявила авто з незамкненими дверима та ключем у замку запалювання, сіла за кермо і поїхала. Під час руху вона врізалася в припаркований автомобіль, після чого залишила місце аварії.
Як повідомили в поліції Сумщини, слідчі Охтирського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом прокуратури завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду. Жінку оперативно затримали, суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України.




