У Шостці поліцейські з’ясовують усі обставини дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої травмувалася літня жінка.
Аварія сталася вчора 7 травня ввечері на вулиці Бульварній. За попередньою інформацією слідства, 79-річна місцева жителька, яка їхала на електровелосипеді, виїжджала з другорядної дороги на головну. Під час маневру жінка не впевнилася у безпеці руху та не пропустила автомобіль BMW, яким керував 26-річний шосткинець. У результаті сталося зіткнення.
Через аварію велосипедистка дістала тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості. Постраждалу доправили до медичного закладу для надання допомоги.
У поліції також зазначили, що обидва транспортні засоби отримали механічні пошкодження.
За фактом ДТП слідчі, під процесуальним керівництвом прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України, що стосується порушення правил безпеки дорожнього руху. Досудове розслідування триває.
Правоохоронці нагадують водіям і велосипедистам про необхідність суворо дотримуватися правил дорожнього руху, особливо під час виїзду з другорядних доріг та проїзду перехресть.




