На Сумщині через недбалість батьків загинуло немовля: що їм загрожує

На Сумщині 24 листопада до суду передано справу батьків, через недбалість яких загинув двомісячний хлопчик.

Ювенальні прокурори Конотопської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо 35-річного чоловіка та його 31-річної дружини — батьків двомісячного хлопчика, який помер у липні цього року.

Про це інформує прокуратура Сумщини.

Малюк народився здоровим 21 квітня 2024 року. Але, як встановили слідчі, ні мати, ні батько не подбали про його належне харчування. Недостатнє забезпечення дитини всім необхідним призвело до різкого погіршення її стану: фізична незрілість органів, затримка розвитку, втрата ваги — усе це стало наслідком безвідповідального ставлення.

Рекомендуємо

Коли хлопчик занедужав, ситуація стала ще критичнішою. Попри погіршення стану, батьки не звернулися за медичною допомогою. 15 липня 2024 року немовля померло від вірусної інфекції невстановленої етіології. Експерти зазначили: якби родина вчасно прийшла до медиків, шансів урятувати малюка було значно більше — відповідне лікування могло зупинити дистрофічні зміни та полегшити перебіг хвороби.

Тепер подружжя відповідатиме у суді. Їм загрожує до 5 років позбавлення волі. Досудове розслідування проводили слідчі Конотопського райвідділу поліції.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів