На Сумщині чоловік жбурнув гранату вогнище й влаштував вибух

У Охтирському районі місцевий житель викинув гранату у вогнище, що спричинило вибух.

Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.

На щастя, внаслідок події ніхто не отримав травм.

Рекомендуємо

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом порушення законодавства щодо зброї та боєприпасів.

Водночас правоохоронці закликають громадян добровільно здавати незареєстровану зброю та боєприпаси, аби уникнути кримінальної відповідальності і зменшити ризики для громадської безпеки

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів