На Сумщині лікар вимагав кошти за протез у пацієнтки, який міг бути встановлений безкоштовно

У Сумській області лікаря викрили на хабарі.

Про це йдеться у релізі від Сумської обласної прокуратури.

Відомо, що жінка ще з 2019 року, яка має інвалідність, потребувала проведення операції із встановлення ендопротеза кульшового суглоба. Однак, було у пацієнтки не було грошей аби придбати даний протез. Відтак, вона мала надію на програму, котра мала покрити закупівлю за бюджетні кошти держави.

Рекомендуємо

Усі 3 роки вона перебувала у черзі, проте у 2022 році її стан різко погіршився.

Один з лікарів провів їй операцію та встановив необхідний протез. Але уже після хірургічного операції у категоричній формі неодноразово вимагав у пацієнтки оплатити 75 950 грн, хоча у цей період на балансі медзакладу була достатня кількість ендопротезів, які можуть бути встановленні – безкоштовно.

Наразі відкрито кримінальне провадження. Триває слідство.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів