У Сумській області лікаря викрили на хабарі.
Про це йдеться у релізі від Сумської обласної прокуратури.
Відомо, що жінка ще з 2019 року, яка має інвалідність, потребувала проведення операції із встановлення ендопротеза кульшового суглоба. Однак, було у пацієнтки не було грошей аби придбати даний протез. Відтак, вона мала надію на програму, котра мала покрити закупівлю за бюджетні кошти держави.
Усі 3 роки вона перебувала у черзі, проте у 2022 році її стан різко погіршився.
Один з лікарів провів їй операцію та встановив необхідний протез. Але уже після хірургічного операції у категоричній формі неодноразово вимагав у пацієнтки оплатити 75 950 грн, хоча у цей період на балансі медзакладу була достатня кількість ендопротезів, які можуть бути встановленні – безкоштовно.
Наразі відкрито кримінальне провадження. Триває слідство.




