На Сумщині лікарям не вдалося врятувати дівчину-самогубцю, яка отруїлася ліками

Сьогодні 9 лютого стало відомо, що 18-річна самогубця з Конотопу, попри зусилля лікарів, померла в лікарні.

Сьогодні 9 лютого у Конотопі в медичному закладі померла 18-річна дівчина, яку госпіталізували з гострим отруєнням лікарськими препаратами.

Як повідомили в міській раді Конотопу, пацієнтку у критичному стані доставили до реанімаційного відділення Конотопської центральної районної лікарні. За попередніми даними, вона вжила щонайменше 70 таблеток одного з медикаментів.

Лікарі проводили інтенсивні реанімаційні заходи, проте стабілізувати її стан не змогли. Дівчина померла у стінах лікарні.

Рекомендуємо

Наразі відповідні служби з’ясовують усі обставини події та причини отруєння.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів