Сьогодні 9 лютого у Конотопі в медичному закладі померла 18-річна дівчина, яку госпіталізували з гострим отруєнням лікарськими препаратами.
Як повідомили в міській раді Конотопу, пацієнтку у критичному стані доставили до реанімаційного відділення Конотопської центральної районної лікарні. За попередніми даними, вона вжила щонайменше 70 таблеток одного з медикаментів.
Лікарі проводили інтенсивні реанімаційні заходи, проте стабілізувати її стан не змогли. Дівчина померла у стінах лікарні.
Рекомендуємо
Наразі відповідні служби з’ясовують усі обставини події та причини отруєння.




