На Сумщині майже закінчили будувати фортифікаційні споруди

В Сумській, Запорізькій, Донецькій, Херсонській та Харківській областях закінчують будувати фортифікаційні споруди, які повинні значно підвищити обороноздатність цих областей.

Про це інформує Міністерство оборони України, пишуть Суми24.

Наразі відомо, що на Сумщині на побудову укріплень витратили понад 849 млн гривень в період з 2023 по  квітень 2024 року.

Рекомендуємо

Ці кошти були витрачені також на внутрішнє облаштування як фортифікаційних споруд, так і частково, на побудову укриттів. Зокрема, з резервного фонду держбюджету на початку 2024 року виділили ще 1,3 млн на підвищення обороноздатності Сумської області.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів