На Сумщині мати-шахрайка здала в ломбард ноутбуки, які школа позичила її дітям для навчання

На Сумщині мати-шахрайка здала в ломбард ноутбуки, які школа позичила її дітям для навчання.

Про це повідомляє ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.

У Тростянці один з навчальних закладів надав для тимчасового користування ноутбуки дітям, з умовою повернути їх по закінченню навчального періоду. 36 річна мати дітей, попри необхідність повернути техніку, здала їх у ломбард, за що отримала близько 20 тисяч гривень.

Рекомендуємо

Жінка не викупила вчасно техніку та навіть не зробила спробу продовжити договір позики. Гроші вона витратила на власні потреби.

Згідно з законодавством їй повідомили про підозру у шахрайстві за статтею 191 КК України. Тепер на мати-шахрайку чекає суд.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів