На Сумщині медпрацівницю підозрюють у торгівлі людьми та незаконному переправленні чоловіків за кордон

У Конотопі правоохоронці викрили 49-річну медичну працівницю, яка налагодила схему незаконного виїзду чоловіків призовного віку за межі України під час воєнного стану.

Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.

Слідство встановило, що жінка використовувала службові можливості для доступу до персональних даних людей з інвалідністю. На основі цих відомостей вона не лише оформлювала фіктивні шлюби, а й займалася вербуванням та переміщенням осіб із вразливих категорій з метою подальшої експлуатації.

Рекомендуємо

Вартість її «послуг» сягала до 90 тисяч гривень. Раніше фігурантці вже оголошували підозру у незаконному переправленні людей через державний кордон.

Наразі їй додатково інкримінують статтю про торгівлю людьми. Жінка перебуває під домашнім арештом, повідомили в поліції Сумської області.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів